Do darmowej dostawy brakuje
Odbiór osobisty

Magazyn Evergreen znajduje się w  Warszawie na Ursynowie ul. Jeziorki 86
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30
Tel. kontaktowy +48 690 660 949

InPost:
Istnieje możliwość zamówienia przesyłki do paczkomatu oraz kurierem InPost.
 
Wysyłka do paczkomatu InPost:
Wysyłka do paczkomatu tylko po zarejestrowaniu w systemie płatności za zamówienie. Produkty chłodnicze wysyłamy do paczkomatu wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Wysyłki do paczkomatu produktów chłodzonych realizujemy od poniedziałku do czwartku. Koszt przesyłki o wadze do 25kg na terenie całego kraju wynosi 14,99 zł. 

UWAGA: Produkty chłodnicze, produkty w opakowaniach szklanych, napoje roślinne i śmietany wysyłane są na odpowiedzialność klienta.
Oczywiście bardzo zależy nam  na tym, aby produkty dotarły do Państwa jak najszybciej i bez najmniejszych problemów i uszkodzeń. Przesyłki są przez nas starannie pakowane i zabezpieczane przed zgnieceniem, zbiciem, pokruszeniem itp.


Przesyłka do paczkomatu jest darmowa:
przy zamówieniach za minimum 299zł za produkty o wadze do 12kg
przy zamówieniach za minimum 598zł za produkty o wadze do  24kg
przy zamówieniach za minimum 897zł za produkty o wadze do 36kg, itd.Przykład: zamówienie opiewa na kwotę 300zł, ale jego waga przekroczy 12kg to koszt dostawy jednej z paczek pokrywa sklep, a koszt dostawy drugiej przesyłki kupujący. Analogicznie, gdy koszt zamówienia wyniesie powyżej 598 zł, a jego waga przekroczy 24kg to sklep pokrywa koszt dostawy dwóch paczek, a kupujący koszt dostawy trzeciej przesyłki.
 
Wysyłka na terenie Polski "Kurier InPost"
Koszt przesyłki o wadze do 25kg na terenie całego kraju wynosi 15,99 zł. Paczki w ramach tego przewoźnika wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez kuriera na drugi dzień po nadaniu.
Kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki.
Kurier nie dostarcza zamówień do centrów handlowych.
Przesyłka kurierem InPost jest darmowa:
przy zamówieniach za minimum 299zł za produkty o wadze do 25kg
przy zamówieniach za minimum 598zł za produkty o wadze do  50kg
przy zamówieniach za minimum 897zł za produkty o wadze do 75kg, itd.Przykład: zamówienie opiewa na kwotę 300zł, ale jego waga przekroczy 25kg to koszt dostawy jednej z paczek pokrywa sklep, a koszt dostawy drugiej przesyłki kupujący. Analogicznie, gdy koszt zamówienia wyniesie powyżej 598 zł, a jego waga przekroczy 50kg to sklep pokrywa koszt dostawy dwóch paczek, a kupujący koszt dostawy trzeciej przesyłki.

Kurier RCS
Przesyłka kurierska jest darmowa:
przy zamówieniach za minimum 299zł za produkty o wadze do 28kg
przy zamówieniach za minimum 598zł za produkty o wadze do  56kg
przy zamówieniach za minimum 897zł za produkty o wadze do 84kg, itd.Przykład: zamówienie opiewa na kwotę 300zł, ale jego waga przekroczy 28kg to koszt dostawy jednej z paczek pokrywa sklep, a koszt dostawy drugiej przesyłki kupujący. Analogicznie, gdy koszt zamówienia wyniesie powyżej 598 zł, a jego waga przekroczy 56kg to sklep pokrywa koszt dostawy dwóch paczek, a kupujący koszt dostawy trzeciej przesyłki.
 
Wysyłka na terenie Polski "Kurier RCS"
Koszt przesyłki o wadze do 28kg na terenie całego kraju wynosi 15,99 zł. Paczki w ramach tego przewoźnika wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez kuriera na drugi dzień po nadaniu.
Kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki.
Kurier nie dostarcza zamówień do centrów handlowych.
Przesyłki "GABARYTOWE" lekkie, ale o dużej objętości: koszt wysłania przesyłki "gabarytowej" jest ustalany indywidualnie.
 
Wysyłka na terenie Warszawy "Kurier RCS"
Na terenie Warszawy koszt dostawy przesyłki o wadze do 28kg wynosi 14,99zł. Paczki dostarczamy od poniedziałku do piątku w godz.13:00 - 17:00.
Zamówienie złożone do godz. 12:00 realizujemy tego samego dnia.


UWAGA: Jeżeli dostawa zostanie niezrealizowana nie z naszej winy, tzn. kurier nie zastanie nikogo w domu, to ponowna dostawa paczki kosztuje odpowiednio 14,99 zł/15,99 zł.
Kurier "RCS" dostarcza zamówienia w granicach administracyjnych M.St. Warszawy.
Informacja dla osób korzystających z dostawy kurierem "RCS (M.St. Warszawa)":
1. Współpracujemy z zewnętrzną firmą kurierską i nie mamy wpływu na to, o której dokładnie godzinie kurier dostarczy zamówienie. Bardzo prosimy, aby umawiając się z nami na dany dzień dostawy byli Państwo obecni w domu w tym wyznaczonym przedziele godzinowym.
2. Wiele osób mieszka na zamkniętych osiedlach. Często kurierowi bardzo trudno jest znaleźć dany adres. Bardzo prosimy o wskazówki, jeżeli wjazd znajduje się na zupełnie innej ulicy. To ułatwi i przyspieszy pracę.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.


Odbiór osobisty:
Odbiór osobisty możliwy jest w naszym magazynie w Warszawie ul. Jeziorki 86. Bardzo prosimy o informację mailową lub telefoniczną na kiedy mamy przygotowac zamówienie.
W przypadku nieodebrania zamówienia w ciągu 3 dni zamówienie zostaje anulowane automatycznie (chyba, że wcześniej uzgodnimy inaczej).
Zamówienia opłacone z góry, w przypadku nieodebrania przez klienta w ciagu 14 dni, są anulowane bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Dane do przelewu:
Aideco Sp. z o.o.
nr konta w ING: 73 1050 1025 1000 0090 3273 6648
W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.


Reklamacje:
W razie, gdyby zauważyli Państwo, że paczka jest wgnieciona, uszkodzona lub mokra to prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub od razu po odebraniu paczki z paczkomatu.
Kurier zobowiązany jest mieć stosowny formularz przy sobie.
W protokole należy wyszczególnić, które produkty uległy uszkodzeniu i nie nadają się do użytku.
Prosimy zachować paragon.
Aby ułatwić zwrot kosztów za uszkodzone produkty prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera oraz skontaktowanie się telefonicznie lub mailowo z naszym sklepem.
 
Zwroty:
Zwrot zakupionych towarów jest uzgadniany indywidualnie z każdym klientem. W pierwszej kolejności należy skontaktować się z obsługą sklepu, a następnie wypełnić formularz odstąpienia od umowy. Wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny oraz przesłanie nam oryginału paragonu usprawni i przyspieszy pozytywne rozpatrzenie zwrotu.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do spożycia.
Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący.


Pokrywamy koszty przesyłek wynikajace z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.
Zapis do newslettera