Do darmowej dostawy brakuje
Odbiór osobisty

HERBATA ZIELONA JAŚMINOWA BIO VEGAN (20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM – zestaw 2 sztuk

(0) opinii
zestaw_737
38,75
  • Magazyn D
  • Przewidywany czas wysyłki: Jutro
  • Najtańsza forma dostawy: Odbiór osobisty w magazynie - 0,00 zł
Większe zakupy to wyższy rabat
4 szt.2% rabatu
6 szt.3% rabatu
8 szt.4% rabatu
10 szt.5% rabatu
Opis produktu

Zestaw 2 sztuk

Herbata zielona jaśminowa BIO LEBENSBAUM to starannie skomponowana propozycja dla osób ceniących delikatny smak, naturalny aromat i wysoką jakość ekologicznych składników. Połączenie zielonej herbaty z subtelną nutą jaśminu tworzy harmonijny napar o przyjemnym, lekko kwiatowym charakterze. To także produkt wegański, odpowiedni dla osób poszukujących świadomych i roślinnych wyborów na co dzień.

Herbata BIO została przygotowana z myślą o codziennym rytuale picia naparu w domowym zaciszu, w pracy lub podczas chwili relaksu. Dzięki wygodnym saszetkom łatwo zachować pełnię smaku i aromatu, a odpowiednia temperatura parzenia pozwala wydobyć z liści to, co najlepsze. Produkt wyróżnia się wysoką jakością oraz pochodzeniem składników z Chin, gdzie tradycja uprawy herbaty ma wielowiekową historię.

  • Produkt wegański – idealny wybór dla osób na diecie roślinnej
  • Certyfikowany składnik ekologiczny
  • Delikatny smak zielonej herbaty z aromatem jaśminu
  • Wygodna forma saszetek do szybkiego przygotowania
  • Naturalny wybór na co dzień i na wyjątkowe chwile

Sposób przygotowania: 1 saszetkę należy włożyć do filiżanki i zalać wodą o temperaturze 80°C, a następnie parzyć przez 3 minuty. Przechowywać w suchym miejscu, aby zachować pełnię aromatu i świeżości.

Cechy produktu
Sposób żywienia WEGAŃSKI
BIO TAK
Rodzaj oferty Wielopak
D TAK
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

HERBATA ZIELONA JAŚMINOWA BIO VEGAN (20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM – zestaw 2 sztuk
HERBATA ZIELONA JAŚMINOWA BIO VEGAN (20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM – zestaw 2 sztuk
Zapis do newslettera