Zestaw 3 sztuk
Czarnuszka bezglutenowa BIO 100 g marki Pięć Przemian to wysokiej jakości produkt ekologiczny, który doskonale sprawdzi się jako aromatyczny dodatek do codziennej kuchni. To przede wszystkim produkt wegański, odpowiedni dla osób poszukujących naturalnych składników do zdrowej i świadomej diety. Starannie wyselekcjonowane nasiona czarnuszki wyróżniają się intensywnym smakiem i szerokim zastosowaniem kulinarnym.
Czarnuszka BIO świetnie komponuje się z wieloma potrawami, podkreślając ich charakter i nadając im wyjątkowy aromat. Można ją stosować zarówno w daniach wytrawnych, jak i jako składnik domowych mieszanek przypraw czy marynat. To praktyczny wybór do kuchni osób ceniących naturalne i bezglutenowe produkty.
- produkt wegański
- certyfikowany produkt ekologiczny BIO
- bezglutenowy
- idealny do pieczywa, sałatek, serów i dań mięsnych
- może być używany jako składnik marynat i mieszanek przypraw
- praktyczne opakowanie 100 g
Skład: nasiona czarnuszki* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny). Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

